دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی

آزمون های مشاوره ای

مدارس نمونه دولتی از جمله مدارس با کیفیت آموزشی بالا هستند، به همین دلیل هر ساله دانش آموزان زیادی در این مدارس ثبت نام می کنند . چند سالی است که مدارس نمونه دولتی تنها برای جذب داوطلبان پایه دهم آزمون ورودی برگزار می نمایند و دانش آموزانی که شرایط ثبت نام در این آزمون را داشته باشند برای موفقت در آزمون باید برنامه ریزی صحیحی را برای خود در نظر بگیرند .

متقاضیان آزمون مدارس نمونه دولتی 99 – 1400 بهتر است برای برنامه ریزی خود سوالات و پاسخنامه آزمون سال های گذشته را دریافت کرده و به  مطالعه آن ها بپردازند تا علاوه بر یادگیری بهتر دروس با نکات کلیدی و مهم هر درس نیز آشنا شوند.

برای راهنمایی بهتر دانش آموزان داوطلب ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۹ – ۱۴۰۰ در ادامه این مقاله به ارائه چند نمونه سوال از سوالات سال های گذشته زمون های مدارس نمونه دولتی پرداخته و مشاوره مناسبی برای داشتن برنامه ریزی بهتر به آن ها رائه می نماییم.

 

دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی ۹۹ – ۱۴۰۰

سوالات آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 معمولا چند روز بعد از برگزاری این آزمون در سامانه ثبت نامی این مدارس منتشر می شود. برای دسترسی راحت تر دانش آموزان به سوالات امتحانی این آزمون در این بخش لینک دانلود رایگان سوالات و پاسخ نامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم سال گذشته،  قرار داده شده است .

با توجه به اهمیت آزمون نمونه دولتی و نتایج آن و به منظور سهولت در دسترسی به سوالات این آزمون علاوه بر سوالات سال تحصیلی گذشته چند سری از سوالات دیگر را نیز در جدول زیر به صورت رایگان برای داوطلبان ارائه نموده ایم.

 

 

دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی
نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ( سری 1 ) حجم: 587KB  منبع : بیاموز دانلود فایل
نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ( سری 2 ) حجم: 587KB منبع : بیاموز دانلود فایل
نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ( سری 3 ) حجم: 587KB منبع : بیاموز دانلود فایل
نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ( سری 4 ) حجم: 587KB منبع : بیاموز دانلود فایل
نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ( سری 5 ) حجم: 587KB منبع : بیاموز دانلود فایل
نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ( سری 6 ) حجم: 587KB منبع : بیاموز دانلود فایل
نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ( سری 7 ) حجم: 587KB منبع : بیاموز دانلود فایل
نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ( سری 8 ) حجم: 587KB منبع : بیاموز دانلود فایل
نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ( سری 9 ) حجم: 587KB منبع : بیاموز دانلود فایل
نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ( سری 10 ) حجم: 587KB منبع : بیاموز دانلود فایل

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + ده =

آزمون های مشاوره ای
سوالات شبیه ساز نمونه دولتی

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون نمونه دولتی سال تحصیلی جدید را دارند بهتر است قبل از آزمون ، نمونه سوالات و پاسخنامه آزمون سال های قبل و یا سوالات شبیه ساز نمونه دولتی را مطالعه کنند

اخرین اخبار
نکات مهم بهداشتی برای حضور دانش آموزان در مدرسه

۱- از دست دادن، رو بوسی و بغل کردن یکدیگر پرهیز کنید. ۲- استفاده از ماسک برای همه افراد الزامی است. نحوه استفاده صحیح از آن توصیه و آموزش داده شود. ۳- همه افراد ملزم به استفاده از وسایل شخصی هستند. ۴- مدرسه باید دستورالعمل‌های شست و شوی مرتب و …

اطلاعیه ها
قابل توجه دانش آموزان عزیز؛

قابل توجه دانش آموزان عزیز؛ از روز شنبه ۲۳ بهمن کلاسهای حضوری همانند سابق برگزار میگردد ⚠️ این هفته گروه A روزهای زوج و گروه B روزهای فرد حضوری هستند. ⚠️ ساعت حضور در مدرسه ۷:۳۰ میباشد و پایان کلاسها در روزهای زوج ۱۱:۴۰ و روزهای فرد ۱۰:۴۰ میباشد. ⚠️ …